Ceník 2016

18.01.2016

Nový ceník prací pro letošní rok naleznete v Dokumentech ke stažení.

Ceník zkušebních laboratoří akreditovaných ČIA ke zkoušení vybraných stavebních hmot a výrobků, registrováné pod číslem 1195, 1195.2 a 1195.3. Nový ceník prací platný od 1. 1. 2016  naleznete v Dokumentech ke stažení.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Napište nám, ozveme se zpět.

Captcha Image

Zkoušky

Provádíme zkoušky čerstvého i ztvrdlého betonu, potěrů a malt. Dále provádíme zkoušky cementu a kameniva. Používáme akreditované postupy dle ČSN. Zkoušky provádíme v laboratořích i v terénu na stavbách či betonárnách. Protokoly o zkouškách nabízíme v elektronické podobě nebo v tištěné podobě.

Více informací

Technologie a poradenství

Navrhujeme receptury betonů, potěrů, malt a speciálních betonů – vláknobetony, žárobetony, samozhutnitelné, těžké i lehké betony. Provádíme průkazní i ověřovací zkoušky. Poskytujeme poradenství v oblasti systémů řízení výroby a kvality a školení v oblasti zkušebnictví a technologie betonu.

Více informací

Laboratoře

Máme k dispozici celkem 9 pracovišť na území celé České republiky. Pracoviště jsou organizována ve třech akreditovaných laboratořích. Laboratoře jsou vybavené moderními přístroji renomovaných výrobců ze zahraničí i z tuzemska a mají vysoký technický standard srovnatelný s úrovní v EU.

Více informací