• O nás
  • O nás
  • O nás

O nás

Společnost BETOTECH, s.r.o. byla založena v roce 1996. V současnosti poskytuje komplexní technologický servis v oblasti betonu, malt, potěrů a kameniva. V laboratořích i v terénu provádí kontrolu vstupních materiálů (kameniva, cementu, příměsí), kontrolu čerstvého i ztvrdlého betonu, návrhy nových receptur, včetně jejich ověřování. Společnost se zaměřuje i na vývoj a navrhování speciálních produktů dle požadavku trhu. Tým zkušených technologů zvládá úspěšně návrhy a realizaci samozhutnitelných betonů, betonů pod vodou, lehkých betonů i betonů těžkých pro odstínění nebezpečného záření, čerstvých zdicích malt a litých potěrů. Ve specializované laboratoři provádí rovněž kompletní zkoušky kameniva do betonu, ale i pro jiná použití.

Společnost spolupracuje s akademickými pracovišti a stavebními firmami na vývoji a výzkumu v oblasti betonu a zkušebnictví.

Laboratoře společnosti jsou vybaveny moderními přístroji renomovaných výrobců ze zahraničí i tuzemska a mají vysoký technický standard srovnatelný s úrovní v EU. Kvalita a rychlost poskytovaných služeb je dána i využíváním moderního software pro komplexní navrhování a kontrolu betonu. Pro přiblížení služeb zákazníkovi a provádění zkoušek a odběrů přímo na stavbách jsou laboratoře vybaveny laboratorními vozidly s vybavením pro zkoušky v terénu. 

Stále pracujeme na zlepšování služeb naší zkušební laboratoře a klientům chceme poskytovat kvalitní služby. Tímto bychom Vás chtěli požádat o zpětnou vazbu a o vyplnění Dotazníku laboraře Betotech.

 

Aktuality

24.05.2017

Užitný vzor na betonový stůl

Českomoravský beton, BETOTECH a ČVUT v Praze se společně staly držiteli užitného vzoru číslo 30 096 s názvem Víceúčelový betonový stůl

Základní informace

Obchodní firma: BETOTECH, s.r.o.

Sídlo: Beroun 660, 266 01 Beroun

IČ: 25066153

Právní forma: společnost s ručením omezeným

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 46702.

 

 Kolektivní člen České betonářské společnosti

Kontakty na společnost

Ostatní informace

Předmět činnosti

  • testování kvality stavebních materiálů
  • kontrola hutnění pro zemní konstrukce
  • zprostředkovatelská, obstaravatelská a poradenská činnost
  • výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd
  • pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí, včetně lektorské činnosti
  • koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej

Dokumenty ke stažení:

Certifikát ČSN EN ISO 50001