Řešení nejen pro kvalitní beton nově na www.betotech.cz

01.06.2014

Nové stránky společnosti BETOTECH s.r.o. poskytují ucelené a přehledné informace o zkoušení betonu, malt a potěrů, cementu, kameniva a příměsí. Veškeré nabízené služby - výkony lze rovnou poptat a objednat. Stránky dále umožňují snadný výběr konkrétní laboratoře podle zvoleného typu zkoušek či nabízejí ilustrační videa o průběhu jednotlivých zkoušek.

Ucelené a přehledné informace o zkoušení betonu, kontrole vstupních surovin pro výrobu betonu i návrhování optimální receptury najdou zájemci z řad stavebních firem, ale také zástupců betonáren nebo stavebníci, na nových stránkách www.betotech.cz. Nové webové stránky společnosti BETOTECH s.r.o. umožňují veškeré nabízené služby - výkony rovnou poptat a objednat. Při zájmu o služby některého z devíti akreditovaných pracovišť Betotech stačí pouze vyplnit jednoduchý on-line dotazník. Nová internetová prezentace obsahově řeší problematiku zkoušení a vývoje nejen betonu, ale také v oblasti malt a potěrů, cementu, kameniva a příměsí. Stránky www.betotech.cz umožňují snadný výběr konkrétní laboratoře podle zvoleného typu zkoušek, o rozsahu a průběhu jednotlivých zkoušek informují umístěná videa. 


 

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Napište nám, ozveme se zpět.

Captcha Image

Zkoušky

Provádíme zkoušky čerstvého i ztvrdlého betonu, potěrů a malt. Dále provádíme zkoušky cementu a kameniva. Používáme akreditované postupy dle ČSN. Zkoušky provádíme v laboratořích i v terénu na stavbách či betonárnách. Protokoly o zkouškách nabízíme v elektronické podobě nebo v tištěné podobě.

Více informací

Technologie a poradenství

Navrhujeme receptury betonů, potěrů, malt a speciálních betonů – vláknobetony, žárobetony, samozhutnitelné, těžké i lehké betony. Provádíme průkazní i ověřovací zkoušky. Poskytujeme poradenství v oblasti systémů řízení výroby a kvality a školení v oblasti zkušebnictví a technologie betonu.

Více informací

Laboratoře

Máme k dispozici celkem 9 pracovišť na území celé České republiky. Pracoviště jsou organizována ve třech akreditovaných laboratořích. Laboratoře jsou vybavené moderními přístroji renomovaných výrobců ze zahraničí i z tuzemska a mají vysoký technický standard srovnatelný s úrovní v EU.

Více informací