Užitný vzor na betonový stůl

24.05.2017

Českomoravský beton, BETOTECH a ČVUT v Praze se společně staly držiteli užitného vzoru číslo 30 096 s názvem Víceúčelový betonový stůl

Českomoravský beton, BETOTECH a ČVUT v Praze se společně staly majiteli užitného vzoru číslo 30 096 s názvem Víceúčelový betonový stůl. Byla tak završena vývojová spolupráce pracovníků všech tří subjektů, jejímž výsledkem jsou dva funkční modely hracích stolů na stolní tenis. Stůl z ultravysoce pevnostního betonu mohou na trh uvádět výhradně výše zmíněné společnosti, další subjekty pouze na základě jejich výslovného souhlasu. Tento užitný vzor je již třetím příkladem úspěšné ochrany duševního vlastnictví ve skupině HC v ČR.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Napište nám, ozveme se zpět.

Captcha Image

Zkoušky

Provádíme zkoušky čerstvého i ztvrdlého betonu, potěrů a malt. Dále provádíme zkoušky cementu a kameniva. Používáme akreditované postupy dle ČSN. Zkoušky provádíme v laboratořích i v terénu na stavbách či betonárnách. Protokoly o zkouškách nabízíme v elektronické podobě nebo v tištěné podobě.

Více informací

Technologie a poradenství

Navrhujeme receptury betonů, potěrů, malt a speciálních betonů – vláknobetony, žárobetony, samozhutnitelné, těžké i lehké betony. Provádíme průkazní i ověřovací zkoušky. Poskytujeme poradenství v oblasti systémů řízení výroby a kvality a školení v oblasti zkušebnictví a technologie betonu.

Více informací

Laboratoře

Máme k dispozici celkem 9 pracovišť na území celé České republiky. Pracoviště jsou organizována ve třech akreditovaných laboratořích. Laboratoře jsou vybavené moderními přístroji renomovaných výrobců ze zahraničí i z tuzemska a mají vysoký technický standard srovnatelný s úrovní v EU.

Více informací